UBEZPIECZENIA


Zofia Wilkowska

TEL (18) 33-76-034

Dla Rolników

Życie
TUW

Ubezpieczenie na Życie

Życie
 Ubezpieczenia na życie: TUW MACIF

Komunikacyjne

OC,AC Komunikacyjne
OC, AC, Assistant
Ubezpieczenie OC

Majątkowe

Dom
Ubezpieczenia Majątkowe Proama, TUW, Warta

Dla Firm

Ochrona dla Firm
Ubezpieczenia dla firm i korporacji

Turystyczne

Ubezpieczenia Turystyczne
Ubezpiecznie dla turystów

Oferta ubezpieczeń w Limanowej

Jeżeli szukasz w Limanowej miejsca gdzie będziesz mógł/mogła wykupić ubezpieczenie Twojego majątku, samochodu (OC, AC), upraw rolnych lub działalności gospodarczej - Zapraszam do skorzystania z moich usług. Zapewniam szerokie możliwości ubezpieczeń gwarantujących bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim. Zadzwoń lub napisz i umów się na spotkanie. Zapraszam do swojego biura mieszczącego się w Limanowej na ulicy Rzecznej 3.

Oferuje ubezpieczenia takich firm jak: Proama, MTU, Compensa, Signal Iduna, TUW, ERGO Hestia, Warta i inne. W momencie sprecyzowania Twoich potrzeb, będę mogła dobrać dla Ciebie odpowiednie propozycje i razem zastanowimy się nad wyborem najkorzystniejszego rozwiązania. Zadzwoń i umów się na spotkanie.

Ubezpieczenia i inwestycja w emeryturę

W moim portfelu produktów ubezpieczeniowych znajduje się między innymi: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, Pakiet NNW Dla Rodziny, Ubezpieczenie kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków za granicą, Szeroki wybór planów pakietu kierowcy (Assistance) oraz AC. Obecne ubezpieczenia gwarantują połączenie ochrony i inwestycji środków. Aktualne oferty pozwalają w prosty sposób łączyć ochronę ubezpieczeniową z oszczędzaniem. Kwota wypłacana na koniec umowy może powiększyć przyszłą emeryturę, można ją również przeznaczyć na inny cel. Jednocześnie zapewnia funkcję ochronną i gwarantuje bezpieczeństwo finansowe ubezpieczonemu i jego rodzinie w przypadku nieszczęścia. Pomyśl o swojej przyszłości.Zadzwoń do mnie już teraz: tel.+48 508-145-932

Ubezpieczenie samochodu (OC, AC) w Limanowej

Jeśli kończy Ci się ubezpieczenie, masz wątpliwości co do jego ceny - zadzwoń do mnie. Sprawdzimy gdzie otrzymasz najlepsze warunki ubezpieczenia swojego samochodu. W Limanowej moja oferta jest bardzo konkurencyjna. Gwarantowane pakiety Assistance i szeroki zakres opcji ubezpieczenia AC.

Dodatkowo przy ubezpieczeniach OC, jest możliwość skorzystania z korzystnych warunków ubezpieczenia od nagłych wypadków spowodowanych przez kolizje i zdarzenia komunikacyjne. Ubezpiecz nie tylko swój samochód, ale siebie i swoich pasażerów. Przemieszczaj się komfortowo i bezpiecznie.

Najkorzystniejsze warunku ubezpieczeń w Limanowej

Gdzie można mnie znaleźć?

Sprawdź lokalizacje mojego biura, zadzwoń i umów się!